"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Motolotnie / Samoloty UL > Tematyka ogólna > Wątek
Witam serdecznie , mam zamiar zbudowac lotki w swoim samolocie ultralekkim - potrzebuje rur z aluminium 6061 T6 średnice zewnętrzne jakie mnie interesują to około 45mm i 20 mm grubość ścianki około 1- 1,5 mm . Czy ktoś z was wie gdzie mogę dostać w Polsce aluminium tego typu bądź Pa7 ?
Czy istnieje w ogóle sklep który sprzedaje detalicznie tego typu produkty ?

Proszę o informację , może ktoś z Was ma zapasy tego bądź podobnego materiału bądź wie gdzie go kupić
?

Artur Skwarek

Ranga:

brązowa
Ktoś oferował jakieś "końcówki", które mu zostały. Przejżyj ogłoszenia, znajdziesz tam namiary na tego kogoś, a poza tym mam taki adres :
Anna Babuchowska
Inside Sales
TW Metals Polska Sp. z o.o.
Rudna Mała k. Rzeszowa, Poland
Phone: +48 17 866 09 53
Fax: +48 17 866 09 60
[www.twmetals.pl]
Niestety, nie mają za dużego asortymentu (w każdym razie ja nie znalazłem u nich tego, czego szukałem) i co dość istotne, jest tam cholernie drogo.
W Polsce trudno będzie znaleźć jakąś konkretną ofertę. Obiło mi się o uszy, że w Czechach można kupić te stopy, ale gdzie, jakie i za ile - nie wiem.

Marek Siekirka

Ranga:

złota
Ja kupuję tutaj:

[www.bora-metal.pl]

Zamówienia realizują w kilka dni - formatki PA 9 sprowadzali z czech.

Janusz

Janusz Kowalczyk

Ranga:

złota
Firm sprzedających aluminium jest mnóstwo,ale to materjał nie na konstrukcje lotnicze .Trzeba pytać o aluminium o symbolu PA-6 obecnie 2017
PA-7obecnie 2024 PA-9 obecnie 7075.Jest kilka hurtowni które sprowadzają z zagranicy ,ceny powalają ale w lotnictwie nie ma nic taniego.
Zbigniew Przysiecki

Ranga:

srebrna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować