"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Lotnictwo komunikacyjne > Tematyka ogólna > Wątek
Co sie stalo z Airbusem?
przez kmln 09-06-2009 - 14:23:28

Zapewne kazdy slyszal o ostatnich wydarzeniach zwiazanych z Airbusem linii Air France...jak myslicie co sie tak naprawde stalo?? w miediach jest wiele informacji na ten temat, ale to sa spekulacje...moze wy ''piloci'' macie wieksza iwedze na ten temat?

pzdr
Igor
kmln

Ranga:

brązowa
Re: Co sie stalo z Airbusem?
przez Kolanko 23-06-2009 - 10:24:19

wszystko się wyjaśni jak w końcu wydobędą te czarne skrzynki, już je zlokalizowali więc wyciągnięcie ich to pewnie kwestia kilku dni. Poźniej badania przez komisje i wszystko będzie jasne
Kolanko

Ranga:

brązowa
przez Roch 23-06-2009 - 10:36:28

Nie wiem, czy wyjaśnienie tej sprawy będzie takie proste. Wydaje mi się, że nigdy się nie dowiemy co było prawdziwą przyczyną tego wypadku.
Roch

Ranga:

brązowa
przez Kolanko 23-06-2009 - 10:41:37

pewnie okaże się że przyczyną katastrofy była jakaś normalna awaria, której nikt się nie spodziewał i wielkie zdziwienie. słysząłem już teorie o ufo, o kolizji z przemytnikami, a nawet, że za wszystko odpowiedzialny jest boeing, który chce poprawić sobie sprzedaż maszyn - śmieszne niektóre teorie
Kolanko

Ranga:

brązowa
przez kmln 23-06-2009 - 15:59:34

teorii jest wiele...ale co z tego, czarne skrzynki jeszcze nieznalezione...ciekawe czy tak naprawde chca je znalezc,moze wola by swiat nie dowiedzial sie nigdy prawdy co tak naprawde sie wydarzylo
kmln

Ranga:

brązowa
przez Tyczor 17-01-2011 - 10:42:14

Tych czarnych skrzynek to chyba nigdy nie znajdą!

Pozdrawiam,

Tyczor
Tyczor

Ranga:

srebrna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować