"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Lotnictwo ogólne > Tematyka ogólna > Wątek
Regaty Żeglarskie Lotników smiling smiley
przez WALDEK WOŹNIAK 21-05-2017 - 15:00:50

Od kliku miesięcy rodził się w mojej głowie pomysł, aby zorganizować regaty dla lotniczej braci. Są narciarskie mistrzostwa dla lotników, mogą być i żeglarskie. Możemy je nazwać nawet mistrzostwami Polski. Regaty oczywiście weekend-owe. Skądinąd wiem, że wśród Nas są ludzie o wielu pasjach i zainteresowaniach, również żeglarze, a znam kilku osobiście. Regaty takie byłyby okazją do spotkania Naszego grona w pięknym miejscu na Mazurach w Giżycku nad jeziorem Kisajno. Dookoła mamy do dyspozycji kilka lotnisk z zapleczem, na których można pozostawić sprzęty latające na czas regat. Regaty odbyłyby się na łódkach kabinowych typu Sasanka. Mamy do dyspozycji 20 sztuk. Załogi powinny być trzyosobowe. Miejsce regat, jezioro Kisajno, tutaj: [www.msz.org.pl]. Wpisowe bardzo niskie, bo około 150 zł, ale w tym wyżywienie i noclegi. Termin do ustalenia, ale mamy do dyspozycji lipiec, sierpień i wrzesień. Mam prośbę, abyście wyrazili swoje zdanie na temat takiego pomysłu, który mam nadzieję się spodoba. Możecie dzwonić do mnie i pytać o szczegóły. Tel: 601 648 514 , lub pisać na priv.
Pozdrawiam Waldek
WALDEK WOŹNIAK

Ranga:

złota

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować