"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Paralotnie > Tematyka ogólna > Wątek
Paralotniarstwo w Lodzi
przez pablo 24-05-2009 - 18:25:00

Witam!
Niedawno przeprowawadzilem sie do Lodzi i szukam miejsc i osob zainteresowanych paralotniarstwem. Bede wdzieczny za wszelkie informacje.
Pablo
pablo
Re: Paralotniarstwo w Lodzi
przez SKY_MANIEKB 16-07-2009 - 21:30:10

Hej.

Też jestem z łodzi i nie bardzo wiem, gdzie tu można popróbować zlotów chocby z małych górek, wspomnieć jedynie mogę o jednym miejscu, jest to Strońsko koło Zduńskiej woli, 70km od łodzi. Miejsce poletam, próbować można przy południowym wietrze oczywiśćie, ale zwykle wieje z zachodu. Próbowałem jak był właśnie Zachodni/Południowo zachodni wiatr i udało się zaliczyć kilka zlotów, ale trzeba uważać, raz mnie nieźle poskładało z uwagi na to że nie do końca pod wiatr wystartowałem.

Podaję współrzędne GPS Wsp. 51 ° 32 ' 43,9 ''N 18 ° 51 ' 34,4 ''E

Pozdro
Mariusz
SKY_MANIEKB
przez fruwac 08-01-2010 - 23:46:57

Witam!!!!!!
Jedyna forma bezpiecznego latania na nizinach to napęd - startujesz w tym kierunku co chcesz i to jest piękne.
Nie wspomnę o przejechanych kilometrach i niekiedy wynik zero albo latanie na siłę no bo jak się już przyjechało na tą górkę - no i później różnie to bywa. Mogę pomóc w zakupie dobrego i niedrogiego napędu.
Pozdrawiam latającą brać!!!!!!!!
Z. W. 604 891363
fruwac

Ranga:

brązowa
przez Igor Trzeciński 13-01-2015 - 14:10:29

Jeśli ktoś nie wie gdzie w Łodzi jest lotnisko to niech zajrzy na http://www.sportoryko.pl/artykuly/265/lotnisko-dla-paralotni-w-lodzi/ smiling smiley
Igor Trzeciński

Ranga:

brązowa
przez Zbigniew Owczarek 26-01-2016 - 09:49:30

Jeśli ktoś chce polatać na motoparalotniach to zapraszam na lotnisko w Kobyłkach gm .Grabica kolo Piotrkowa Try.
Zbigniew Owczarek

Ranga:

brązowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować