"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Spadochrony > Tematyka ogólna > Wątek
Spadochroniarstwo jako forma rekreacji
przez Krystyna B 31-01-2012 - 19:05:23

Witam jestem studentką piszącą prace magisterską dotyczącą spadochroniarstwa. Od małego byłam prowadzana na lotnisko gdzie oboje moi rodzice i ich znajomi skakali więc temat pracy nasunął się samoistnie. Będę wielce wdzięczna za poświęcenie chwili i uzupełnienie ankietysmiling smiley
[moje-ankiety.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 19:05 przez Krystyna B.
Krystyna B
Witam serdecznie, jak idzie pisanie pracy na temat spadochroniarstwa? Jeśli będą potrzebne jakieś materiały zapraszam na stronę www.skydive.pl gdzie można znaleźć wiele ciekawych materiałów.
Adrian Ziolko
ankieta uzupełniona winking smiley tylko nie wiem czy na coś się teraz przyda... winking smiley
Adam Bartkowski

Ranga:

brązowa
Gdyby były potrzebne jakieś informacje na taki temat jak skoki spadochronowe mogę też zwrócić uwagę na http://kalendarzprzygod.pl/podroze/skoki-spadochronowe, gdzie jest wiele potrzebnych informacji.
Jan Olszewski
Z chęcią odpowiedziałem w ankiecie na wszystkie pytania. Temat jest ogólnie ciekawy i mam nadzieję, że praca się powiedzie smiling smiley Co do skoków ogólnie to jakby ktoś szukał informacji o nowoczesnej formie szkolenia spadochronowego to można dużo poczytać w serwisie Wrocławskiej Szkoły Spadochronowej: http://www.skoki-spadochronowe.org/szkolenia-spadochronowe-aff.html, tutaj jest dość dużo informacji o metodzie szkolenia AFF, która według mnie jest jedyną słuszną metodą szkolenia.
Ryszard Wałkuski

Ranga:

brązowa
Jaki koszt skoku ze spadochronu ?

Gres szkliwiony paradyż
Balonik Kra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować