"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Aktualności lotnicze > Wątek
Lot, który wykonywałem chyba kilkadziesiąt razy. W większości w odwrotnej rotacji KRK-DUB. Teraz DUB-KRK. Lotnisko, z którego latałem przez ostatnie kilka lat. Można by powiedzieć, że to rutyna. A jednak lotnictwo ma to do siebie, że nie ma dwóch takich samych lotów.

czytaj więcej
Administrator
lotniczapolska.pl

Ranga:

srebrna
Masz pasję, ciekawą pracę, z chęcią czytałem cały Twój wpis.
Powodzenia winking smiley
Re: Za sterami Boeinga - z Dublina do Krakowa
przez Q 17-11-2010 - 20:51:54

rewelacyjny opis , pozdrawiam smiling smiley
Q
przez sivy 17-11-2010 - 21:01:31

dosyc czesto latam jako pasazer i szczerze podziwiam Cie bo jak jasna cholera nie lubie tego srodka transportu pozdrawiam smiling smiley
sivy
przez 235 17-11-2010 - 21:36:47

Rewelacja! Coś niesamowitego :-)
235
Ja też często latam na tej trasie - jako pasażer oczywiście,ale mam nadzieje spotkać Cie kolego w twojej pracysmiling smiley
Moim lotniskiem w PL jest właśnie EPKK,a dla przyjemności latam w Limerick (tutaj mieszkam)
Dzięki Ci kolego za wszystkie opisy z twoich tras,czekam zawsze z niecierpliwością na następnesmiling smiley
Pozdrawiam
Artykuł jak poprzednie mistrzostwo świata!!! Szacunek
przez radd 17-11-2010 - 23:20:25

Naprawdę robi wrażenie, pozdrawiam!
radd
przez wt 18-11-2010 - 00:23:08

Taa, smugi kondensacyjne. I wy chcecie zebym w to uwierzył... GOOGLE: CHEMTRAILS
wt
przez asdasdas 18-11-2010 - 10:31:52

Pewnie, że to nie żadne smugi kondensacyjne. A z rur wydechowych samochodów wydobywa się wąglik GOOGLE: WĄGLIK. CHCĄ NAS POTRUĆ!!! A krowy nie wydalają metanu tylko cyklon b!! Hodowcy wołowiny chcą nas zabić!!!!!!!!
asdasdas
przez madu 18-11-2010 - 22:00:21

Przeczytałem właśnie wszystkie artykuły z Twoim udziałem. Rewelacyjna sprawa i świetnie się czyta. Jako fan lotnictwa dowiedziałem się kilko nowych, ciekawych rzeczy. Nie mogę się doczekać kolejnych wpisów. Pozdrawiam serdecznie smiling smiley
madu
przez cora 19-11-2010 - 08:54:27

Super , brawo !

Jednak kazdego ciagnie do domu !
cora

Ranga:

brązowa
Super GOŚCIU!Super relacje i fotki!To zupełnie coś innego niż "we're approaching to Frankfurt,temperature is about...."
Myślę,że wszyscy prawdziwi fani lotnictwa czekają na dalsze wpisy i fotki.Pozdrawiamsmiling smiley
Jarosław Ciesielski
Witam,
Kapitalnie sie czyta! Latanie zawsze mnie pasjonowalo.Kiedys latalem na wymiany zalog statkow morskich pracujac w gdynskim Dalmorze,. Latalismy Iłami-62 i 62M do Montevideo, Punta Arenas, Anchorage, Santiago de Chile, Vancouver. Potem z zoną na wycieczki coraz smielsze, coraz dalsze. Mamy zaliczoną Kubę,Tajlandię, Meksyk i RPA, polnocna Afrykę, prawie całą Europę, Rosję... Ech,dlugo by wspominac!
Pozdrawiam serdecznie zycząc milych wrazen we wspanialej pracy.
Duzo zdrowka,
Józef Baszkiewicz,
Gdańsk
przez Tyczor 07-12-2010 - 09:43:20

Ciekawe jaka będzie następna trasa! smiling smiley

Pozdrawiam,

Tyczor
Tyczor

Ranga:

srebrna
przez M 12-12-2010 - 15:51:38

Panie Jakubie, wspaniałe artykuły. Przeczytałam wszystkie z zapartym tchem. Nie mogę doczekać się kolejnych. Po przeczytaniu wywiadu z Panem ( a czytałam go 3 razy - wspaniałe zdjęcia z Panem w roli głównej) dochodzę do wniosku, że praca , którą Pan wykonuje jest czymś nadzwyczajnym i wiem , że nie każdy może i umiałby ją wykonywać. Trzeba mieć niesamowitą osobowość i być niezwykle zdyscyplinowanym żeby być w tym miejscu, w którym Pan jest teraz. Musi Pan mieć niezwykły dar. U mnie wzbudza Pan podziw i szacunek szczególnie teraz...
Serdecznie i gorąco pozdrawiam.
M
M
Dzięki za doskonałą lekturę. I ZDJĘCIA !
Sławek
Sławomir Bogusz

Ranga:

brązowa
This topic is interesting. This information is very useful to me. I hope there will be many articles or like this article. Thank you for sharing
Speaking of football games can not fail to mention <a href="[www.head-soccer.com] soccer </a> . <a href="[www.head-soccer2.com] soccer </a> is a great game that every player knows games. Not only that <a href="[www.head-soccer.com] Head Soccer </a> or <a href="[www.head-soccer.com] Head Football </a> games also are a lot of lovers. Please entertainment with <a href="[www.head-soccer2.com] Head Soccer </a> <a href="[www.head-soccer2.com] Head Football </a> offline

<a href="[www.tinytanksunblocked.com] Tanks</a> other <a href="[www.tiny-planes.com">Tiny] Planes</a> are appealing for your child. In <a href="[www.tinytanksunblocked.com] Planes</a> you can play <a href="[www.tinytanksunblocked.com] 3 Unblocked</a>. Milky quite interesting if you explore all <a href="[www.run-3unblocked.com] 3 Unblocked</a> . The same play with <a href="[www.carracing-games.com">Car] Racing Games </a>, <a href="[www.donkeykongunblocked.com">Donkey] Kong Unblocked</a> and are also <a href="[www.supermariopc.com">Super] Mario Unblocked</a> offline
Autor:

E-mail:

Temat:

Akceptuję Regulamin.

Ochrona przed spamem:
Rozwiąż równanie matematyczne i wpisz rozwiązanie w pole poniżej.
Równanie: Ile to jest 24 plus 21?
Wiadomość: