"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Fora Wątki Nowy wątek Podgląd do wydruku
Start > Aktualności lotnicze > Wątek
Góraszka sprzedana?
przez lotniczapolska.pl 20-12-2010 - 20:33:18

Lotnisko w Góraszce, na którym od 15 lat odbywał się słynny nie tylko w Polsce „Międzynarodowy Piknik Lotniczy Góraszka” zostało sprzedane, a w jego miejscu powstanie centrum handlowe - dowiedziała się z nieoficjalnych źródeł lotniczapolska.pl.

czytaj więcej
Administrator
lotniczapolska.pl

Ranga:

srebrna
Re: Góraszka sprzedana?
przez Tyczor 17-02-2011 - 10:35:41

Wiadomo już coś nowego w tym temacie?

T.
Tyczor

Ranga:

srebrna
przez TadeuszCz 17-02-2011 - 23:59:17

Wiem, że na pewno na lotnisku będzie budowane centrum handlowe. Żywotnie mnie to dotyka, bo będę musiał szukać innego "lokum". Ale kiedy definitywnie lotnisko zostanie zamknięte to nikt nie potrafi mi dokładnie powiedzieć. Prawdopodobnie po wakacjach 2011 r. Firma General Aviation, z tego co wiem, przeniesie się w tym czasie z Góraszki do Modlina.

TadeuszCz

Ranga:

złota
przez oloxxx 19-02-2011 - 00:16:22

Raczej jednak Góraszki nie będzie w tym roku ani w następnych... [pokazylotnicze.pl]
oloxxx
przez Tyczor 21-02-2011 - 11:17:56

Wszystko jasne, coś tak przeczuwałem.

T.
Tyczor

Ranga:

srebrna
przez Piotr z Wiązowny 23-02-2011 - 08:53:23

Witam.

O tym że lądowisko w Góraszce sprzedano wiadomo od paru lat (2-3 lata). W poprzednim roku gmina Wiązowna wydała warunki zabudowy tej działki więc informacje Lotniczej Polski sa mocno spóźnione. Inforamcje na temat zabudowy działki są (a przynajmniej były) dostępne na stronie gminy Wiazowna.
przez Tyczor 23-02-2011 - 10:21:42

A komu sprzedano lotnisko?

T.
Tyczor

Ranga:

srebrna
przez Tyczor 01-03-2011 - 10:06:59

Jednak ponoć Góraszka ma się odbyć. Usłyszałem to od mieszkańca Gminy.

T.
Tyczor

Ranga:

srebrna
przez jan123 25-04-2011 - 17:36:42

Byłem na wszystkich 15.
Kiedyś to był prawdziwy piknik.
a ostatnie kilka lat –
wzbogacone pokazami lotniczymi zwykłe komercyjne targi handlowe,
wystawy firm, horrendalnie drogi bilet wstępu i jeszcze droższe loty
widokowe.
Porównanie wszystkich góraszek to najlepszy przykład by zobaczyć jak
kapitalistyczny wyzysk i zachłanność
przemienił piknik rodzinny w wystawę handlową dla krezusów.
przez NetAviator73 24-06-2011 - 22:44:13

Ja byłem tylko w 2009 roku i powiem wam że bylo koszmarnie. Ja osobiście uwielbiam heikoptery, był tylko jeden helikopter przez co był tylko jeden pokaz helikopterowy. Większość ludzi nie weszła nawet na teren lotniska tylko wszyscy oglądali z tej małej uliczki. Dowiedziałem się też że ze względów ekonomicznych sprzedali to klepisko. a tak na marginiesie to jakie centrum ma tam powstać??
Pozdrawiam
N.
przez Andrzej Królicki ( MAKS ) 25-06-2011 - 08:26:53

klepisko to ty masz chyba pod czaszką !?
Andrzej Królicki ( MAKS )

Ranga:

srebrna
przez NetAviator73 25-06-2011 - 08:34:26

A to niby dlaczego, że napisałem że był jeden smigłowiec latający?? To prawda na pokazach latał jeden śmigłowiec. I z tego co pamiętam latał tylko raz.
przez Andrzej Królicki ( MAKS ) 25-06-2011 - 08:44:12

Ok przepraszam. Ale wiem z pierwszej ręki że ma tam powstać super CENTRUM HANDLOWE PORASZKA z lądowiskiem dla helikopterów na dachu -ale też tylko na jeden helikopter :-(
Andrzej Królicki ( MAKS )

Ranga:

srebrna
przez NetAviator73 25-06-2011 - 09:26:48

CH Porażka naprawde ma się tak nazywać??
przez jason 05-04-2012 - 05:06:44

Ja osobiście uwielbiam heikoptery, był tylko jeden helikopter przez co był tylko jeden pokaz helikopterowy. Większość ludzi nie weszła nawet na teren lotniska tylko wszyscy oglądali z tej małej uliczki.

przez Kasia Bzikowa 10-01-2013 - 21:10:23

Wiem coś o tym, też chciałam wejść choćby na lotnisko, ale się nie udało:/ Zawód totalny..
Kasia Bzikowa

Ranga:

brązowa
przez zhangkai1992 05-11-2015 - 04:59:46

The Parisian look as the high-watermark of chic is the enduring style cliche of our time. The fashion system chews up and spits out trends on an almost hourly basis – buy a sleeveless coat! Showgoers who have bankrupted themselves for a new Louis Vuitton it-bag and starved themselves into a this-season Balmain skirt arrive at the Tuileries catwalk venue half-crazed with a lethal cocktail of christian louboutin outlet and buyer’s remorse, only to be trampled underfoot by streetstyle photographers chasing some new gap-toothed Paris Vogue fashion assistant in skinny jeans and boring diamond stud earrings and a tissue-thin white T-shirt and well-loved Isabel Marant boots and a blazer that looks like Saint Laurent but could be Zara. It is brutal to watch.

It’s a confection, of course: Frenchness is just clickbait. The fashion industry insider, photographer and blogger Garance Doré, who has just published her first book, says that everyone in her adopted New York assumed she would cash in on the how-to-look-Parisian swiss replica watches, even though she’s actually from Corsica, which as French people know is barely even French. On the approximately 235 times I have interviewed a French actress/model/singer and asked for her secret, she has given me a totally anodyne quote about how to dress.

Actual real-life French people are completely bemused by the concept of High Frenchness as portrayed in listicles entitled 28 Shoes French Women Would Never Wear. To be fair to the French, they don’t write these; we do.Well, a few of them are, but those are mainly French journalists with lucrative gigs writing deliberately provocative listicles. The rest of them, when asked about their style, tend to shrug and say don’t try too hard” or keep it simple.The real allure of replica handbags uk Frenchness is its simplicity. The American fashion writer Leandra Medine,wrote recently about howand how by contrast the internet has given us a much more complicated, fragmented world in which we are bombarded with a kaleidoscope of aspirations.
przez Kali 01-12-2015 - 19:44:41

Gówno śmierdzi wiadomo Tu-154M też
przez Kali 01-12-2015 - 19:45:46

TedekCz też zajędża benzynką
przez head soccer 2 20-06-2016 - 11:00:27

Beat your opponents by scoring more goals and win the championship! Sports head soccer 2 is one of our selected free online games. head soccer and head soccer unblocked or soccer heads are very popular on this website. Now play big head basketball and big head soccer or big head football . Play Big Head Soccer or Head Soccer or Big Head Football and big head basketball you can follow funny big head games activities about football, basketball and other team sports . Are you ready for an exciting football game? Enjoy Big Head Football game with famous games head soccer and Big head soccer , big head basketball . big head basketball championship is upgraded version of awesome big head basketball games serie in which you can select head soccer orBig head soccer and Big Head Football
Autor:

E-mail:

Temat:

Akceptuję Regulamin.

Ochrona przed spamem:
Rozwiąż równanie matematyczne i wpisz rozwiązanie w pole poniżej.
Równanie: Ile to jest 11 plus 23?
Wiadomość: