"KTO JEST KIM..."
Szukaj:
Zaawansowane
Pogoda
Regulamin forum.


Informacje i postanowienia ogólne.


1. Forum lotniczeforum.pl należy do firmy FLIGHT FOR YOU S.C., właściciela portalu lotniczapolska.pl.


2. Stroną techniczną forum zajmuje się firma FLIGHT FOR YOU S.C., w imieniu której działają i wypowiadają się na łamach forum administratorzy.


3. Forum lotniczeforum.pl udostępnia swoje zasoby wszystkim użytkownikom, którzy zapoznają się i zaakceptują niniejszy Regulamin. Każdy wpis opublikowany przez użytkownika staje się częścią zasobów i nie będzie usuwany ani na prośbę użytkownika, ani po usunięciu jego konta. Treści publikowane na forum stanowią jego nierozerwalną część.


4. Administrator forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi oraz materiały zamieszczane przez użytkowników.


5. Niniejszy Regulamin obowiązuje na całym forum: we wszystkich kategoriach, na forach tematycznych i forach z ogłoszeniami i wszystkich jego użytkowników.


6. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, decydujący głos ma administrator forum, który swoją decyzję będzie konsultował z moderatorami.


7. Decyzje administratora są ostateczne.


Zasady korzystania z forum oraz prawa i obowiązki użytkowników forum


1. Użytkownicy forum mogą przeglądać istniejące już wpisy we wszystkich kategoriach.


2. Po zalogowaniu się do forum, użytkownik może rozpocząć nowy wątek albo odpowiedzieć na wybrany post/posty. Wyjątek stanowią działy „Aviator Club” oraz „Aktualności lotnicze”, gdzie także niezalogowani użytkownicy będą mogli odpowiadać na wybrany post/posty.


3. Ponadto, każdy użytkownik ma prawo:


a. korzystać z wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości,


b. zwracać uwagę na każdy problem z funkcjonowaniem forum poprzez dokonanie odpowiedniego wpisu w dziale „Aviator Club” lub wysłanie prywatnej wiadomości do moderatora albo administratora forum,


c. składać prośby o usunięciu wpisu, który utracił ważność, jest nieaktualny bądź niezgodny z Regulaminem.


4. Każdy użytkownik forum ma obowiązek:


a. umieszczać wpisy tylko we właściwych działach forum,


b. stosować się do zasad poprawnej polszczyzny, przestrzegać kultury słowa i dobrych obyczajów - kategorycznie zabronione jest używanie w wypowiedziach słów uważanych powszechnie za obraźliwe, wulgarne lub mających na celu obrażenie innej osoby,


c. akceptować postanowienia moderatorów i administratora w sprawach uchybień regulaminowych i innych związanych z działaniem forum.


5. Zabronione jest zamieszczanie materiałów, których treść jest nieprawdziwa, bądź niezgodna z obowiązującym prawem.


6. Zabronione jest umieszczania w treści posta i/lub w podpisie użytkownika forum materiałów marketingowych (w tym reklamujących inne fora).


7. Zabronione jest zakładanie lub korzystanie przez jednego użytkownika z więcej niż jednego konta.


8. Posty użytkowników, które będą zawierały treści niezgodne z postanowieniami niniejszego Regulaminu, będą usuwane z forum.


Moderatorzy – ich prawa i obowiązki


1. Moderatorzy są powoływani i odwoływani przez administratora forum.


2. Moderatorzy mają prawo:


a. ukrywać, przenosić i edytować posty,


b. zamykać i otwierać wątki,


c. pozycjonować wątki jako pierwsze w dziale,


d. upominać użytkowników forum za nieprzestrzeganie Regulaminu i wnioskować do administratora o zablokowanie kont osób nie stosujących się do zasad panujących na forum.


Złamanie Regulaminu


1. Ponowne złamanie Regulaminu przez użytkownika, grozi zablokowaniem jego konta na okres jednego miesiąca.


2. Trzykrotne niezastosowanie się przez użytkownika do postanowień niniejszego Regulaminu, oznacza usunięcie konta użytkownika.


Postanowienia końcowe


1. Akceptacja niniejszego Regulaminu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez redakcję portalu danych zawartych w formularzu oraz na otrzymywanie korespondencji, także zawierającej treści marketingowe.


Version: 15 lis 2010